Masaż Bańką Chińską – Euforia

Masaż Bańką Chińską

Masaż Bańką Chińską to bardzo skuteczna nieinwazyjna terapia antycellulitowa wykorzystywana w kosmetyce. Przy regularnym stosowaniu daje niesamowite efekty. Zmniejsza obrzęki, ujędrnia skórę, poprawia jej elastyczność i kolor. Stosowana wraz z preparatami spalającymi tkankę tłuszczową zmniejsza kłopotliwe obwody ciała.

Celem zabiegu jest wywołanie intensywnego przekrwienia tkanek. Rozszerzenie naczyń krwionośnych i wzrost ich przepuszczalności warunkuje doskonałe przyswojenie składników aktywnych emulsji antycellulitowych i wyszczuplających. Odpowiednie dokrwienie powoduje lepsze odżywienie tkanek, co zapobiega tworzeniu się cellulitu. Podczas zabiegu dochodzi do przyspieszenia przemiany materii, co w efekcie redukuje tkankę tłuszczową i oczyszcza skórę z toksyn.
Uwaga!
Na początku terapii mogą pojawić się wybroczyny, które wchłaniają się zwykle w ciągu kilku dni i nie stanowią przeciwwskazania do wykonywania kolejnych zabiegów.

Wskazania:
– walka z cellulitem,
– otyłość,
– zastoje limfatyczne, opuchlizna,
– zwiotczała skóra,
– napięte i obolałe mięśnie.
Zalecana seria zabiegów w celu osiągnięcia pożądanych efektów: 10-20 zabiegów wykonywanych 2-3 razy w tygodniu. Wymagany jest przynajmniej 1 dzień odstępu między zabiegami.

Przeciwwskazania do masażu Bańką Chińską:
– zaburzenia krzepliwości krwi,
– wylewy podskórne i obrzęki po stłuczeniu lub skręceniu,
– ciąża
– menstruacja,
– inne przeciwwskazania odnoszące się do masażu ciała.
– stan zapalny w organizmie, gorączka
Czas zabiegu: 60 min
koszt zabiegu: 60 zł całe uda i pośladki
                                   80 zł całe uda, pośladki, brzuch i boczki