BB GLOW

BB GLOW treatment

Poznaj sekret nieskazitelnych cer koreanek!!!

Zabieg polega na wtłaczaniu na poziomie naskórkowym preparatu koloryzująco – rozświetlającego. Delikatnie ujednolica koloryt cery, tworząc transparentny kamuflaż. Ale nie to w tym zabiegu jest najlepsze! Bogactwo ekstraktów roślinnych, które zawarte jest w ampułce bardzo mocno nawilża, odżywia i pielęgnuje skórę sprawiając, że staje się ona jedwabiście gładka i miękka, a także niesamowicie rozświetlona.

W ampułkach, oprócz kwasu hialuronowego, zawarte są wyciągi roślinne z brokułu, borówki, pomarańczy, pomidora, z igieł sosny Thunberga, rumianku, złocienia, korzeni tarczycy bajkalskiej, lukrecji, arcydzięgla olbrzymiego, kudzu; a także roślin pochodzenia azjatyckiego: sumaka chińskiego czy też grzyba reishi.

Preparaty są całkowicie wegańskie bogate w priobiotyki, izoflawonoidy, naturalne filtry UV, a także substancje antyhistaminowe.

Oprócz tego, że niezwykle nawilżają i rewitalizują skórę, działają mocno przeciwzapalnie, przeciwgrzybiczo, neutralizują toksyny, działają antyoksydacyjnie, hamują powstawanie przebarwień, przyspieszają gojenie się wykwitów skórnych.

Zabieg polecamy jest szczególnie osobom:

✔️Z matową, poszarzałą cerą, skóra palacza

✔️Z problemami przebarwień pozapalnych i hormonalnych

✔️Z fotostarzeniem, z plamami soczewicowatymi

✔️Ze skłonnościami do zaczerwienień, ze skórą nadreaktywną

✔️Z nierównym kolorytem

✔️Ze skórą atopową, szczególnie suchą o szczególnie niskiej tolerancji

✔️Ze złożonymi problemami

✔️Ze skórą wyjałowioną po przebytych chorobach i terapiach antybiotykowych

✔️Z widocznym zmęczeniem skóry

✔️Ze skórą wiodką o niskiej elastyczności

✔️Jako terapia antyrodnikowa

✔️Jako terapia naprawcza dla skór zniszczonych

W preparatach firmy Physiolab, na których pracujemy NIE występują takie substancje jak: parabeny, parafiny i oleje mineralne, ftalany, triclosan, SLS, SLES, PEG-i, aluminium, silikony,  talk, metale ciężkie.

Są całkowicie bezpieczne!

Aby utrzymać na skórze efekt kremu BB zalecamy zabieg wykonać co dwa tygodnie, ale można rownież wykonać go jednorazowo.