Biostymulatory tkankowe

BIOSTYMULATORY TKANKOWE

 

Stymulatory tkankowe to preparaty, które służą do odbudowy i rewitalizacji głębokich struktur skóry. Po zaaplikowaniu dają bardzo naturalne efekty, polepszając jakość skóry, jej gęstość i jędrność. Stymulują komórki do tworzenia nowego kolagenu i elastyny, opóźniają procesy starzenia. Obecnie na rynku istnieje już spora grupa biostymulatorów tkankowych opartych na różnego rodzaju substancjach czynnych, różnych mechanizmach działania, obszarów na które są podawane, technik iniekcji, a także ich rezultatów i długości działania, dlatego też na podstawie oceny stanu skóry, oczekiwanych przez klientów efektów dobierane są one indywidualnie do potrzeb. W naszym gabinecie zabiegi te wykonywane są przez magistra kosmetologii. Preparat wprowadza się do skóry za pomocą cieniutkiej igły jak przy normalnej mezoterapii igłowej lub w odpowiednich punktach twarzy, szyi, dekoltu czy dłoni. Preparaty te nie wypełniają tkanek jak usieciowany kwas hialuronowy.

W naszej ofercie znajdziecie zabiegi z użyciem certyfikowanych preparatów min. takich jak: Nucleofill, Polifill, Sunekos, Profhilo, Lirenanse, Neofound.

 

Wskazania do stosowania to m.in:

– skóra wiotka, utrata sprężystości

– zmarszczki, bruzdy

– opadający owal twarzy

– “chomiki”

– odwodnienie, utrata jędrności

 

W zależności od podawanego preparatu zalecamy wykonywanie zabiegów w serii 1-4 zabiegów co 2-4 tygodnie. Dla ciągłego utrzymywania efektu, dawkę przypominającą podajemy co 4-6 miesięcy.

unnamed
unnamedm