Euforia Salon Kosmetologii i Makijażu Permanentnego

[vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]Euforia Salon Kosmetologii i Makijażu Permanentnego powstało z pasji i zamiłowania…[/vc_column_text][vc_column_text]Euforia Salon Kosmetologii i Makijażu Permanentnego powstało z pasji i zamiłowania… Istniejemy na rynku od 2010 roku. Od tej pory ciągle się rozwijamy poszerzając swoją ofertę o zabiegi najwyższej jakości. W tym czasie nasz salon wyspecjalizował się głównie w zabiegach z zakresu kosmetologii, kosmetologii estetycznej i makijażu permanentnego.

W ofercie mamy również zaawansowaną laseroterapię (zamykanie naczyń, likwidacja przebarwień, fotoodmładzanie oraz usuwanie owłosienia). Zabiegi z zakresu medycyny estetycznej tj. botoks- likwidacja zmarszczek i leczenie nadpotliwość, powiększanie, modelowanie ust oraz volumetria twarzy wykonuje lekarz specjalista. Pracujemy na produktach tylko renomowanych firm, takich jak Medi + Derma by Sesderma, Èlan, Storyderm, Dives, Neauvia, Gen Factor oraz bogaty wybór biostymulatorów tkankowych. Odpowiednia wiedza naszych kosmetologów, wysokiej jakości preparaty i doświadczenie sprawiają, że indywidualnie dobrane terapie są bardzo skuteczne i pomagają uporać się z różnorakimi problemami klientów, czego dowodem jest ich ogromne grono systematycznie odwiedzające nasz gabinet. Dobro i zdrowie ludzi korzystających z naszych usług jest dla nas priorytetem, dlatego przy wszystkich zabiegach wykorzystujemy materiały jednorazowego użytku, a narzędzia wielokrotnie wykorzystywane sterylizujemy w autoklawie. Nasz zespól tworzą ludzie którzy ukończyli studia wyższe kierunkowe, są pełni pasji i zaangażowania. Szkolimy się cały czas, gdyż im więcej wiemy, tym wiemy, że wiemy mniej, a „kto się nie rozwija, ten się cofa”, szczególnie w branży beauty. Systematycznie śledzimy nowinki kosmetyczne, wybierając tylko te, które są warte uwagi i przynoszą korzyści naszym klientom. Za tą uczciwość jesteśmy obdarzone wielkim zaufaniem osób oddających się w nasze ręce. Dbamy o to, aby każdy czuł się w naszym gabinecie wyjątkowo, a czas spędzony u nas był relaksem i odpoczynkiem.

 

Zapraszam serdecznie!

Barbara Drabczyk

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_single_image image=”1360″ img_size=”full” onclick=”img_link_large”][/vc_column][/vc_row][vc_row css=”.vc_custom_1481138193488{padding-top: 30px !important;padding-bottom: 30px !important;}”][vc_column][/vc_column][vc_column][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text el_class=”cytat_title”]

Euforia, bo piękno daje radość!

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]