Kilka słów o nas

Euforia Salon Kosmetologii i Makijażu Permanentnego

Euforia Studio Urody powstało z pasji i zamiłowania…

Istniejemy na rynku od 2010 roku. Od tej pory ciągle się rozwijamy poszerzając swoją ofertę o zabiegi najwyższej jakości. Pracujemy na produktach renomowanych firm, takich jak MediDerma, Thalgo, Ella Bachè, Physiolab, Neauvia, Victoria Vynn, czy też Biomoi Camelia. 

Odpowiednia wiedza z zakresu kosmetologii, wysokiej jakości preparaty i doświadczenie sprawiają, że indywidualnie dobrane terapie są bardzo skuteczne i pomagają uporać się z różnorakimi problemami klientom, czego dowodem jest ich ogromne grono systematycznie odwiedzające nasz gabinet. Dobro i zdrowie ludzi korzystających z naszych usług jest dla nas priorytetem, dlatego przy wszystkich zabiegach wykorzystujemy materiały jednorazowego użytku, a narzędzia wielokrotnie wykorzystywane skutecznie dezynfekujemy, a następnie sterylizujemy we własnym autoklawie.

Nasz zespól tworzą ludzie pełni pasji i zaangażowania. Szkolimy się cały czas, gdyż im więcej wiemy, tym wiemy, że wiemy mniej, a „kto się nie rozwija, ten się cofie”, szczególnie w branży, jaką jest kosmetyka. Systematycznie śledzimy nowinki kosmetyczne, wybierając tylko te, które są warte uwagi i przynoszą korzyści naszym klientom. Za tą uczciwość jesteśmy obdarzone wielkim zaufaniem osób oddających się w nasze ręce i cenione.

Dbamy o to, aby każdy czuł się w naszym gabinecie wyjątkowo, a czas spędzony u nas był relaksem i odpoczynkiem!

 

Zapraszam serdecznie!

Barbara Drabczyk

Nasze Marki

Używamy tylko wysokiej jakości oryginalnych produktów

pobrane (1)
33_logo
logo1

Euforia, bo piękno daje radość!