Rytuały/ Zabiegi Pielęgnacyjne

ELLA BACHÉ Morpho Structure Treatment

Zabieg ten, to skuteczny zastrzyk młodości, który zapewnia natychmiastowy efekt liftingu, odmładza kontury twarzy, niweluje podwójny podbródek.

Do tego przeniesie Cię w stan błogiego relaksu, dzięki specjalnym technikom masażu, w tym również z wykorzystaniem banieczki na twarz.

Działanie zabiegu:

  • Poprawa owalu twarzy
  • Redukcja oznak starzenia się skóry
  • Zmniejszenie wiotkości skóry
  • Niwelacja drugiego podbródka
  • Opóźnienie procesów starzenia
  • Przywrócenie skórze promiennego wyglądu
  • Efekt liftingu
  • Niezwykłe odprężenie całego ciała i duszy

Cena zabiegu: 220 ZŁ

THALGO Zabieg rozświetlająco – upiększający to ekspresowy zabieg dla każdego typu skóry. Zabieg ma za zadanie nawilżyć, odżywić i odświeżyć naskórek, usunąć oznaki zmęczenia, oraz przywrócić skórze zdrowy i promienny wygląd.

Cena: 130 zł

THALGO Intensywny oczyszczająco – przeciwtrądzikowy rytuał to profesjonalna, lecznicza terapia, dostosowana do potrzeb skóry tłustej, łojotokowej, oraz trądzikowej. Łączy w sobie witalne korzyści z głębi oceanu aby odzyskać czystą i zdrową skórę. Zabieg dogłębnie oczyszcza ujścia gruczołów łojowych, zmniejsza widoczność porów, przywraca skórze pełną równowagę i matowość.

Cena: 160 zł

THALGO Rytuał nawilżająco – upiększający. Skóra w każdym wieku potrzebuje źródła nawilżenia. Brak wody w naskórku może powodować dyskomfort, uczucie ściągania oraz wiele zmian w prawidłowym funkcjonowaniu skóry. Zabieg ten ma na celu uzupełnić niedobór wody w naskórku, odbudować płaszcz wodno- lipidowy, poprawić nawilżenie i elastyczność skóry.

Cena: 160 zł

THALGO Rytuał intensywnie nawilżający z kompleksem seve blue to niezwykle nawilżająco – relaksujący rytuał, który zaspakaja potrzeby każdej odwodnionej skóry. Zaczerpnięty z głębin oceanu komplex seve blue, bogaty w składniki mineralne i witaminy w połączeniu z kwasem hialuronowym zapewnia długotrwałe nawilżenie, świeży i promienny wygląd. Cena: 190 zł

THALGO Regenerująco – odżywczy zabieg dla skóry suchej i wrażliwej. Odwodnienie skóry jest spowodowane uszkodzeniem płaszcza hydro-lipidowego, co powoduje nadmierne przesuszenie skóry, dyskomfort, napięcie, pękanie i pieczenie. Rozwiązaniem Thalgo jest rytuał na bazie kosmetyków z unikalną, udoskonaloną recepturą Cold Cream Marine dla zapewnienia długotrwałego odżywienia, nawilżenia i ukojenia delikatnej, suchej i wrażliwej skórze, oraz zwiększenia jej progu tolerancji.

Cena: 190 zł