Poznaj nas lepiej!

Nasz zespół

“Wybierz pracę, którą kochasz, a nie będziesz musiał pracować nawet przez jeden dzień w swoim życiu.”

Barbara Drabczyk
Stanowisko: Właściciel, kosmetolog, linergistka

Basia ukończyła pięć kierunków studiów na Uczelniach Wyższych zdobywając, dzięki temu, tytuł magistra kosmetologi o specjalizacji kosmetologia estetyczna oraz magistra pedagogiki o specjalizacji rozwój jednostki i grupy. Kolejne studia dały jej tytuł dyplomowanego trenera makijażu permanentnego, coacha i promotora zdrowia.

Jest współautorką bestsellerowej książki o makijażu permanentnym „Nowe Pokolenie PMU”, a także wieloletnim szkoleniowcem współpracującym z Krakowską Akademią Kosmetyczną.

Prelegentka na konferencjach makijażu permanentnego online i Biznesu Beauty, a także juror na Mistrzostwach Makijażu Permanentnego Online.

Zdobyła również tytuł Piękna Przedsiębiorcza.

Od ponad 10 lat prowadzi gabinet, w którym na codzień pomaga nie tylko kobietom w podkreślaniu urody, ale przede wszystkim w niwelowaniu jej mankamentów, tym samym poprawiając komfort życia.

Wyznaje zasadę, że kto się nie rozwija ten się cofa, dlatego ciągle żądna wiedzy poszerza swoje kwalifikacje, rozwija swoją pasję.

Uważa, że najważniejszą rzeczą jest inspirowanie ludzi, aby mogli być najlepszą wersją siebie.

Do swojej pracy podchodzi całym sercem, bo kocha to co robi.

Energiczna, z dużą ilością pozytywnej energii, kreatywna z ponad 15 letnim doświadczeniem otacza swoją troską klientów na codzień.

Udowadnia, że makijaż permanentny może być naturalny, a różne dolegliwości, z którymi borykają się klienci na codzień można rozwiązać.

Weronika Krzyżanowska
Stanowisko: Kosmetolog

Weronika jest absolwentką Krakowskiej Wyższej Szkoły Promocji Zdrowia o specjalizacji kosmetologia pielęgnacyjna i stosowana. W naszym gabinecie zajmuje się poprawą kondycji skóry twarzy i ciała, a także modelowaniem sylwetki i stylizacją oprawy oka. Dzięki licznie odbytym szkoleniom jest specjalistką od zabiegów z użyciem peelingów chemicznych, mezoterapii mikroigłowej, peelingu ziołowego, zabiegów relaksacyjnych w tym masażu Kobido, a także zabiegach masażu próżniowego Primelle, pielęgnacji piersi, henny pudrowej, farbki na brwi, laminacji brwi i liftingu rzęs. Swoją pasję i zaangażowanie oraz ogromną wiedzę pokazuje na codzień dobierając skuteczne terapie i pielęgnację domową. Miła, uśmiechnięta, zawsze pomocna, z troską podchodzi do każdego klienta.